Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Basic
UMBRO Basic
UMBRO Basic
UMBRO Basic
Детски дуксер
Код на производ:
(UMA231B601-4U)
UMBRO

UMBRO Basic

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5-6 5-6
 • 7-8 7-8
 • 9-10 9-10
 • 1112 11-12г.
 • 1314 13-14г.
 • 1516 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детскиот машки дуксер Umbro Basic ја слави секојдневната удобност. Удобен дуксер, со редовен крој, е идеален за секој ден. Има капуљача со јамка, благодарение на која временските услови нема премногу да ги нарушат плановите на вашето момче. Таа ќе го заштити од ветер и зима и ќе се погрижи лежерно да ужива во денот. Овој модел е идеален за тренирање на постудено време, но и за шетање низ град со пријателите. Сè што е потребно за тој ден може да се спакува во кенгурски џеб и да бидете подготвени за акција! Спецификација: Машки дуксер Регуларен крој Дуксер со капуљача Кенгурски џеб Лого на Umbro.
Подетално

Детскиот машки дуксер Umbro Basic ја слави секојдневната удобност. Удобен дуксер, со редовен крој, е идеален за секој ден. Има капуљача со јамка, благодарение на која временските услови нема премногу да ги нарушат плановите на вашето момче. Таа ќе го заштити од ветер и зима и ќе се погрижи лежерно да ужива во денот. Овој модел е идеален за тренирање на постудено време, но и за шетање низ град со пријателите. Сè што е потребно за тој ден може да се спакува во кенгурски џеб и да бидете подготвени за акција!
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Регуларен крој
 • Дуксер со капуљача
 • Кенгурски џеб
 • Лого на Umbro

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  5-6
  7-8
  9-10
  1112 11-12г.
  1314 13-14г.
  1516 15-16г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош