Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Basic
UMBRO Basic
UMBRO Basic
UMBRO Basic
Детски дуксер
Код на производ:
(UMA231B601-4U)
UMBRO

UMBRO Basic

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7-9 7-9
 • 2-4 2-4
 • 5-6 5-6г.
 • 6-12 6-12
 • 7-8 7-8г.
 • 9-10 9-10г.
 • 5-7 5-7
 • 0-6 0-6
 • 18 18
 • 24 24
 • 0-3 0-3
 • 0-12 0-12
 • 2-3 2-3
 • 3-4 3-4
 • 4-5 4-5
 • 12 11-12г.
 • 1112 11-12г.
 • 1224 1224
 • 1314 13-14г.
 • 1516 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детскиот машки дуксер Umbro Basic ја слави секојдневната удобност. Удобен дуксер, со редовен крој, е идеален за секој ден. Има капуљача со јамка, благодарение на која временските услови нема премногу да ги нарушат плановите на вашето момче. Таа ќе го заштити од ветер и зима и ќе се погрижи лежерно да ужива во денот. Овој модел е идеален за тренирање на постудено време, но и за шетање низ град со пријателите. Сè што е потребно за тој ден може да се спакува во кенгурски џеб и да бидете подготвени за акција! Спецификација: Машки дуксер Регуларен крој Дуксер со капуљача Кенгурски џеб Лого на Umbro.
Подетално

Детскиот машки дуксер Umbro Basic ја слави секојдневната удобност. Удобен дуксер, со редовен крој, е идеален за секој ден. Има капуљача со јамка, благодарение на која временските услови нема премногу да ги нарушат плановите на вашето момче. Таа ќе го заштити од ветер и зима и ќе се погрижи лежерно да ужива во денот. Овој модел е идеален за тренирање на постудено време, но и за шетање низ град со пријателите. Сè што е потребно за тој ден може да се спакува во кенгурски џеб и да бидете подготвени за акција!
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Регуларен крој
 • Дуксер со капуљача
 • Кенгурски џеб
 • Лого на Umbro

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер UMA231B602-01
  2.233 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер UMA223B602-01
  1.794 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер UMA223B606-41
  2.093 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.990 ДЕН
  Помош