Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
Машка маица
Код на производ:
(DV0634-705)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Почувствувајте го допирот на луксузот во машката маичка lifestyle Nike Paris Saint-Germain. Секојдневната маица е надградена. Супер мекиот памук во познат стил добива дополнителна софистицираност со суптилно брендирање на PSG и Jordan. Спецификација: Regular fit Кратки ракави Тркалезна јака Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Почувствувајте го допирот на луксузот во машката маичка lifestyle Nike Paris Saint-Germain. Секојдневната маица е надградена. Супер мекиот памук во познат стил добива дополнителна софистицираност со суптилно брендирање на PSG и Jordan.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош