Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
Женски дуксер
Код на производ:
(DX0002-744)
NIKE

NIKE Dri-FIT Get Fit

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали сте на теренот, на вашата омилена патека или се релаксирате во слободното време, женскиот кроп топ Nike Dri-FIT Get Fit е вистинскиот избор. Оваа маичка има опуштено вклопување за просторно чувство и целосна удобност. Ракавите со врвка додаваат разиграност на вашиот изглед. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Ребрестиот дел околу вратот и ракавите го одржуваат овој горен дел на место додека се движите. Спецификација: Женска маичка Nike Dri-FIT технологија Машинско перење Материјал: 62% памук / 38% полиестер.
Подетално

Без разлика дали сте на теренот, на вашата омилена патека или се релаксирате во слободното време, женскиот кроп топ Nike Dri-FIT Get Fit е вистинскиот избор. Оваа маичка има опуштено вклопување за просторно чувство и целосна удобност. Ракавите со врвка додаваат разиграност на вашиот изглед. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Ребрестиот дел околу вратот и ракавите го одржуваат овој горен дел на место додека се движите.
Спецификација:

 • Женска маичка
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Материјал: 62% памук / 38% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош