Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE M NSW JDI HOODIE FZ FLC 365
NIKE M NSW JDI HOODIE FZ FLC 365
NIKE M NSW JDI HOODIE FZ FLC 365
NIKE M NSW JDI HOODIE FZ FLC 365
NIKE M NSW JDI HOODIE FZ FLC 365
NIKE M NSW JDI HOODIE FZ FLC 365
Машки дуксер
Код на производ:
(CU4052-657)
NIKE

NIKE M NSW JDI HOODIE FZ FLC 365

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
2.045 ДЕН
Заштеда: 2.045 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XL
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош