Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детска маица
Код на производ:
(DX9505-480)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Цена со попуст
1.272 ДЕН
Заштеда: 318 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M 10-11г.
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е детска маичка со кратки ракави совршена за секој ден. Мотивирајте. Инспирирајте. Биди креативен. JUST DO IT. Покажете го познатото мото на вашата класична Nike маица. Памучната ткаенина за секој ден е мека и лесна. Има крој како вашата класична маичка која не е ниту премногу широка, ниту премногу тесна. Ребрестиот дел на отворот на кружниот врат се протега за да можете лесно да ја облекувате и соблекувате оваа маица. Спецификација: Детски lifestyle маичка со кратки ракави Машинско перење Материјал: 100% памук.
Подетално

Nike Sportswear е детска маичка со кратки ракави совршена за секој ден. Мотивирајте. Инспирирајте. Биди креативен. JUST DO IT. Покажете го познатото мото на вашата класична Nike маица. Памучната ткаенина за секој ден е мека и лесна. Има крој како вашата класична маичка која не е ниту премногу широка, ниту премногу тесна. Ребрестиот дел на отворот на кружниот врат се протега за да можете лесно да ја облекувате и соблекувате оваа маица.
Спецификација:

 • Детски lifestyle маичка со кратки ракави
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M 10-11г.
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош