Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Windbreaker
NIKE Jordan Windbreaker
NIKE Jordan Windbreaker
NIKE Jordan Windbreaker
Детска јакна
Код на производ:
(85B402-GBX)
NIKE

NIKE Jordan Windbreaker

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 3-4г.
 • 5 5
 • 6 6
 • 7 7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JORDAN WINDBREAKER е детска јакна совршена за ветровито време, која ќе ги придружува секојдневните активности на вашето момче. Оваа јакна е изработена од водоотпорна политафта ткаенина со патент со целосна должина, која ќе го задржи вашето малечко топло и суво. Исто така, има два џебови и капа за дополнителна топлина и удобност. Спецификација: Детска јакна за момчиња Водоотпорна ткаенина Капа Џебови за раце Состав: 100% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

JORDAN WINDBREAKER е детска јакна совршена за ветровито време, која ќе ги придружува секојдневните активности на вашето момче. Оваа јакна е изработена од водоотпорна политафта ткаенина со патент со целосна должина, која ќе го задржи вашето малечко топло и суво. Исто така, има два џебови и капа за дополнителна топлина и удобност.
Спецификација:

 • Детска јакна за момчиња
 • Водоотпорна ткаенина
 • Капа
 • Џебови за раце
 • Состав: 100% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  4 3-4г.
  5
  6
  7
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна 857917-X34
  Големини: 2XS - 2-3 год; XS - 3-4 год; S - 4-5 год; M - 5-6 год; L ...
  1.537 ДЕН
  Заштеда 65%
  4.390 ДЕН
  Помош