Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE U NSW TEE JDI STACK
NIKE U NSW TEE JDI STACK
NIKE U NSW TEE JDI STACK
NIKE U NSW TEE JDI STACK
NIKE U NSW TEE JDI STACK
NIKE U NSW TEE JDI STACK
NIKE U NSW TEE JDI STACK
NIKE U NSW TEE JDI STACK
NIKE U NSW TEE JDI STACK
NIKE U NSW TEE JDI STACK
Детска маица
Код на производ:
(CU4569-654)
NIKE

NIKE U NSW TEE JDI STACK

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
545 ДЕН
Заштеда: 545 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DZ3579-451
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ3582-010
1.832 ДЕН
Заштеда 20%
2.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ3582-532
1.832 ДЕН
Заштеда 20%
2.290 ДЕН
Помош