Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
Женски дуксер
Код на производ:
(DX0002-291)
NIKE

NIKE Dri-FIT Get Fit

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали сте на теренот, на вашата омилена патека или се релаксирате во слободното време, женскиот кроп топ Nike Dri-FIT Get Fit е вистинскиот избор. Оваа маичка има опуштено вклопување за просторно чувство и целосна удобност. Ракавите со врвка додаваат разиграност на вашиот изглед. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Ребрестиот дел околу вратот и ракавите го одржуваат овој горен дел на место додека се движите. Спецификација: Женска маичка Nike Dri-FIT технологија Машинско перење Материјал: 62% памук / 38% полиестер.
Подетално

Без разлика дали сте на теренот, на вашата омилена патека или се релаксирате во слободното време, женскиот кроп топ Nike Dri-FIT Get Fit е вистинскиот избор. Оваа маичка има опуштено вклопување за просторно чувство и целосна удобност. Ракавите со врвка додаваат разиграност на вашиот изглед. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Ребрестиот дел околу вратот и ракавите го одржуваат овој горен дел на место додека се движите.
Спецификација:

 • Женска маичка
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Материјал: 62% памук / 38% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош