Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Hybrid
NIKE Sportswear Hybrid
NIKE Sportswear Hybrid
NIKE Sportswear Hybrid
NIKE Sportswear Hybrid
NIKE Sportswear Hybrid
NIKE Sportswear Hybrid
NIKE Sportswear Hybrid
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DV2330-011)
NIKE

NIKE Sportswear Hybrid

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долните машки тренерки Nike Sportswear Hybrid се удобност и урбан стил во едно. Направени од меко брусено руно, ова долен дел од тренерката ќе ви овозможи удобност при поладно време. Заострените нозе и еластичните делови обезбедуваат рационализиран изглед кој додава сјај на вашите патики. Страничните џебови со патент ви овозможуваат безбедно да ги чувате вашите основни работи. Еластичниот прилагодлив појас ви нуди идеално вклопување. Што повеќе би можеле да посакате? Спецификација: Standard fit Странични панели Заострени нозе Еластични делови Еластичен прилагодлив појас Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Долните машки тренерки Nike Sportswear Hybrid се удобност и урбан стил во едно. Направени од меко брусено руно, ова долен дел од тренерката ќе ви овозможи удобност при поладно време. Заострените нозе и еластичните делови обезбедуваат рационализиран изглед кој додава сјај на вашите патики. Страничните џебови со патент ви овозможуваат безбедно да ги чувате вашите основни работи. Еластичниот прилагодлив појас ви нуди идеално вклопување. Што повеќе би можеле да посакате?
Спецификација:

 • Standard fit
 • Странични панели
 • Заострени нозе
 • Еластични делови
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош