Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SERGIO TACCHINI CODY HOODY
SERGIO TACCHINI CODY HOODY
SERGIO TACCHINI CODY HOODY
SERGIO TACCHINI CODY HOODY
SERGIO TACCHINI CODY HOODY
SERGIO TACCHINI CODY HOODY
SERGIO TACCHINI CODY HOODY
SERGIO TACCHINI CODY HOODY
SERGIO TACCHINI CODY HOODY
SERGIO TACCHINI CODY HOODY
Машки дуксер
Код на производ:
(STA231M621-01)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI CODY HOODY

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд SERGIO TACCHINI
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
M
L
XL
2XL 2XL
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер STA223M663-01
2.415 ДЕН
Заштеда 45%
4.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер STA223M618-62
1.895 ДЕН
Заштеда 50%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер STA223M618-01
2.085 ДЕН
Заштеда 45%
3.790 ДЕН
Помош