Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машки дуксер
Код на производ:
(DM6474-063)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Цена со попуст
6.223 ДЕН
Заштеда: 2.667 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е машки дуксер со капуљача за секојдневно уживање и активен стил на живот. Дуксерот се одликува со стандарден крој и ви ја обезбедува потребната топлина, без да ве оптоварува со обемни димензии. Патентот го олеснува облекувањето, додека ефектната капуљача со логото Nike брендирање зрачи со урбан стил. Еластичните делови на ракавите ќе се погрижат студениот воздух да не стигне до вас. Џебот со патент на ракавот ви овозможува безбедно да складирате важните и вредни ситници. Одржувањето на дуксер е многу едноставно - ставете го во машината, вклучете ја и дуксерот е повторно подготвен за нови победи. Спецификација: Машки дуксер Патент Странични џебови Капуљача Nike брендирање Опуштен крој Состав: 66% памук, 34% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear е машки дуксер со капуљача за секојдневно уживање и активен стил на живот. Дуксерот се одликува со стандарден крој и ви ја обезбедува потребната топлина, без да ве оптоварува со обемни димензии. Патентот го олеснува облекувањето, додека ефектната капуљача со логото Nike брендирање зрачи со урбан стил. Еластичните делови на ракавите ќе се погрижат студениот воздух да не стигне до вас. Џебот со патент на ракавот ви овозможува безбедно да складирате важните и вредни ситници. Одржувањето на дуксер е многу едноставно - ставете го во машината, вклучете ја и дуксерот е повторно подготвен за нови победи.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Патент
 • Странични џебови
 • Капуљача
 • Nike брендирање
 • Опуштен крој
 • Состав: 66% памук, 34% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош