Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas YB MH BOS PO
adidas YB MH BOS PO
adidas YB MH BOS PO
adidas YB MH BOS PO
adidas YB MH BOS PO
adidas YB MH BOS PO
adidas YB MH BOS PO
adidas YB MH BOS PO
adidas YB MH BOS PO
adidas YB MH BOS PO
adidas YB MH BOS PO
adidas YB MH BOS PO
Детски дуксер
Код на производ:
(FM6464)
adidas

adidas YB MH BOS PO

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.244 ДЕН
Заштеда: 1.244 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 140 140
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
140
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош