Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Workout Base
adidas Workout Base
adidas Workout Base
adidas Workout Base
adidas Workout Base
adidas Workout Base
adidas Workout Base
adidas Workout Base
Машка маица
Код на производ:
(IB7903)
adidas

adidas Workout Base

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Зголемете ја својата сила во теретана во машката маица за вежбање adidas Workout Base. Со издржлива ткаенина и засилени шевови, овој врв е во чекор со вежбањето на стомачните мускули и нозете на тврди подови во теретана. Технологијата AEROREADY ја отстранува влагата, па се чувствувате суво додека ги бркате вашите цели. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација: Редовно вклопување Тркалезна јака Структурирана ткаенина со армирани шевови Малку продолжен заден раб AEROREADY технологија Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Зголемете ја својата сила во теретана во машката маица за вежбање adidas Workout Base. Со издржлива ткаенина и засилени шевови, овој врв е во чекор со вежбањето на стомачните мускули и нозете на тврди подови во теретана. Технологијата AEROREADY ја отстранува влагата, па се чувствувате суво додека ги бркате вашите цели. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Редовно вклопување
 • Тркалезна јака
 • Структурирана ткаенина со армирани шевови
 • Малку продолжен заден раб
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош