Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE JDB MVP JORDAN BREAKOUT
NIKE JDB MVP JORDAN BREAKOUT
NIKE JDB MVP JORDAN BREAKOUT
NIKE JDB MVP JORDAN BREAKOUT
NIKE JDB MVP JORDAN BREAKOUT
NIKE JDB MVP JORDAN BREAKOUT
Детска маица
Код на производ:
(95C185-001)
NIKE

NIKE JDB MVP JORDAN BREAKOUT

Претходна цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M 10-11г.
  • L 12-13г.
  • XL 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
S
M 10-11г.
L 12-13г.
XL 14-15г.
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош