Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE JDB COLOR BLOCK WINDBREAKER
NIKE JDB COLOR BLOCK WINDBREAKER
NIKE JDB COLOR BLOCK WINDBREAKER
NIKE JDB COLOR BLOCK WINDBREAKER
NIKE JDB COLOR BLOCK WINDBREAKER
NIKE JDB COLOR BLOCK WINDBREAKER
NIKE JDB COLOR BLOCK WINDBREAKER
NIKE JDB COLOR BLOCK WINDBREAKER
Детска јакна
Код на производ:
(95B402-GBX)
NIKE

NIKE JDB COLOR BLOCK WINDBREAKER

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M 10-11г.
  • L 12-13г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
S
M 10-11г.
L 12-13г.
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 95B657-783
3.354 ДЕН
Заштеда 40%
5.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 957915-023
3.245 ДЕН
Заштеда 50%
6.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 957917-023
Големини: XS - 6-8 год; S - 8-10 год; M - 10-12 год; L - 12-13 год; ...
2.076 ДЕН
Заштеда 60%
5.190 ДЕН
Помош