Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
NIKE Therma-FIT Starting 5
Машки дуксер
Код на производ:
(DQ5836-657)
NIKE

NIKE Therma-FIT Starting 5

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Удобната топлина и покривање од машкиот кошаркарски дуксер Nike Therma-FIT Starting 5 ве одржува во движење низ студените денови, на и надвор од теренот. Овој дуксер нуди меко руно за одлични перформанси, измешано со графика и смели бои инспирирани од 40 години Nike Force. Тоа е ода на минатото со фокус на удобноста на теренот и надвор од него. Технологијата Nike Therma-FIT помага во управувањето со природната топлина на вашето тело за да ве загрее во студено време. Спецификација: Поширок крој Еластични делови на ракавите и рабовите Кенгурски џеб Капа Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Удобната топлина и покривање од машкиот кошаркарски дуксер Nike Therma-FIT Starting 5 ве одржува во движење низ студените денови, на и надвор од теренот. Овој дуксер нуди меко руно за одлични перформанси, измешано со графика и смели бои инспирирани од 40 години Nike Force. Тоа е ода на минатото со фокус на удобноста на теренот и надвор од него. Технологијата Nike Therma-FIT помага во управувањето со природната топлина на вашето тело за да ве загрее во студено време.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Кенгурски џеб
 • Капа
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DQ5836-886
  2.204 ДЕН
  Заштеда 35%
  3.390 ДЕН
  Помош