Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
Машки дуксер
Код на производ:
(HZ0182)
adidas

adidas Tiro 23 Club

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Обезбедете си дополнителен слој облека во студените денови со машкиот фудбалски дуксер adidas Tiro 23 Club. За да останете топли, цврсто затегнете го патентот ¼ и повлечете ги ракавите преку рацете користејќи ги дупките за палецот на манжетните. Технологијата AEROREADY ви помага да останете суви, додека меката ткаенина гарантира дека сте удобно додека не се вратите во соблекувалните. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација: Slim fit ¼ затворање со патент AEROREADY технологија Дупки за палецот на манжетните Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Обезбедете си дополнителен слој облека во студените денови со машкиот фудбалски дуксер adidas Tiro 23 Club. За да останете топли, цврсто затегнете го патентот ¼ и повлечете ги ракавите преку рацете користејќи ги дупките за палецот на манжетните. Технологијата AEROREADY ви помага да останете суви, додека меката ткаенина гарантира дека сте удобно додека не се вратите во соблекувалните. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Slim fit
 • ¼ затворање со патент
 • AEROREADY технологија
 • Дупки за палецот на манжетните
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош