Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Sportswear Future Icons Winners 3.0 (Plus Size)
adidas Sportswear Future Icons Winners 3.0 (Plus Size)
adidas Sportswear Future Icons Winners 3.0 (Plus Size)
adidas Sportswear Future Icons Winners 3.0 (Plus Size)
Женска маица
Код на производ:
(HZ5306)
adidas

adidas Sportswear Future Icons Winners 3.0 (Plus Size)

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската маичка на adidas Sportswear Future Icons Winners 3.0 (Plus size) не е само уште една маичка. Оваа маица ве поврзува и со вашето лично патување како спортист, со светската мрежа на навивачи и играчи и со секој дел од прекрасната игра. Носете ја со гордост и нејзината вистинска удобност. Делумно направен од рециклирана содржина генерирана од производствен отпад, за да се избегне поголемото влијание врз животната средина од производството на сирова содржина. Спецификација: Plus Size Тркалезна јака Кратки ракави.
Подетално

Женската маичка на adidas Sportswear Future Icons Winners 3.0 (Plus size) не е само уште една маичка. Оваа маица ве поврзува и со вашето лично патување како спортист, со светската мрежа на навивачи и играчи и со секој дел од прекрасната игра. Носете ја со гордост и нејзината вистинска удобност. Делумно направен од рециклирана содржина генерирана од производствен отпад, за да се избегне поголемото влијание врз животната средина од производството на сирова содржина.
Спецификација:

 • Plus Size
 • Тркалезна јака
 • Кратки ракави

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош