Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Trefoil Series Street
adidas Trefoil Series Street
adidas Trefoil Series Street
adidas Trefoil Series Street
adidas Trefoil Series Street
adidas Trefoil Series Street
adidas Trefoil Series Street
adidas Trefoil Series Street
Машки дуксер
Код на производ:
(HK2791)
adidas

adidas Trefoil Series Street

Претходна цена
4.588 ДЕН
Моментална цена
4.588 ДЕН
Цена со попуст
2.753 ДЕН
Заштеда: 1.835 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Trefoil Series Street lifestyle е машки дуксер со капуљача, дизајниран за удобност, комфор и топлина. Лежерен дуксер што ќе направи да изгледате добро и да се чувствувате уште подобро. Супер мекиот и супер тежок француски фротир ви овозможува да се чувствувате пријатно во секое време. Удобната капуљача лесно се прилагодува, а ребрестите манжетни и поработ ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Puff принтот се користи за создавање на тонско печатење на Trefoil, што дава модерен изглед на нашето легендарно лого. Нашите производи од памук поддржуваат одржливо производство на памук, што е дел од амбициите на adidas да се стави крај на пластичниот отпад. Многу корисно парче облека за постудените денови, кое лесно ќе го вклопите во вашиот спортско - елегантен стил. Спецификација: Машки дуксер со капуљача Состав: 100% памук Puff принт Прилагодлива капуљача Еластични манжетни и пораб Стандарден крој Trefoil лого.
Подетално

adidas Trefoil Series Street lifestyle е машки дуксер со капуљача, дизајниран за удобност, комфор и топлина. Лежерен дуксер што ќе направи да изгледате добро и да се чувствувате уште подобро. Супер мекиот и супер тежок француски фротир ви овозможува да се чувствувате пријатно во секое време. Удобната капуљача лесно се прилагодува, а ребрестите манжетни и поработ ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Puff принтот се користи за создавање на тонско печатење на Trefoil, што дава модерен изглед на нашето легендарно лого. Нашите производи од памук поддржуваат одржливо производство на памук, што е дел од амбициите на adidas да се стави крај на пластичниот отпад. Многу корисно парче облека за постудените денови, кое лесно ќе го вклопите во вашиот спортско - елегантен стил.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача
 • Состав: 100% памук
 • Puff принт
 • Прилагодлива капуљача
 • Еластични манжетни и пораб
 • Стандарден крој
 • Trefoil лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош