Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
Код на производ:
(DR4632-011)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain Strike

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подобрете го вашиот тренинг во четвртата детска фудбалска маичка за тинејџери Nike Paris Saint-Germain Strike. Овој дрес има детали за дизајнот скроени специјално за ѕвездите во подем. Тенкиот, аеродинамичен крој гарантира дека ништо не влегува меѓу вас и топката, а технологијата Dri-FIT ви овозможува да останете суви и свежи до последната минута од играта. Овој дрес е направен од 100% рециклиран материјал. Спецификација: Заоблено деколте Dri-FIT технологија Машинско перење Рециклиран материјал Состав: 100% полиестер.
Подетално

Подобрете го вашиот тренинг во четвртата детска фудбалска маичка за тинејџери Nike Paris Saint-Germain Strike. Овој дрес има детали за дизајнот скроени специјално за ѕвездите во подем. Тенкиот, аеродинамичен крој гарантира дека ништо не влегува меѓу вас и топката, а технологијата Dri-FIT ви овозможува да останете суви и свежи до последната минута од играта. Овој дрес е направен од 100% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Заоблено деколте
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Рециклиран материјал
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош