Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детска маица
Код на производ:
(DZ3579-451)
NIKE

NIKE Sportswear

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M 10-11г.
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е спортска маица со кратки ракави за тинејџерки. Читајте напред или читајте назад. Во секој случај, фантастично е секогаш кога ќе ја облечете оваа кошула. Кутиерскиот крој ви дава чувство на удобност и слобода да го слоевите со други парчиња облека што ви се допаѓаат, а памучната ткаенина од која е направена го прави издржлив, нежен и лесен. Ребрестиот раб околу вратот се растегнува за полесно облекување и соблекување. Спецификација: Машка lifestyle маица Стандарден крој Кратки ракави Машинско перење Состав: 50% памук, 50% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear е спортска маица со кратки ракави за тинејџерки. Читајте напред или читајте назад. Во секој случај, фантастично е секогаш кога ќе ја облечете оваа кошула. Кутиерскиот крој ви дава чувство на удобност и слобода да го слоевите со други парчиња облека што ви се допаѓаат, а памучната ткаенина од која е направена го прави издржлив, нежен и лесен. Ребрестиот раб околу вратот се растегнува за полесно облекување и соблекување.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Состав: 50% памук, 50% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M 10-11г.
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош