Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Men'S Ua Rush™ Seamless Geosport Short Sleeve
UNDER ARMOUR Men'S Ua Rush™ Seamless Geosport Short Sleeve
UNDER ARMOUR Men'S Ua Rush™ Seamless Geosport Short Sleeve
UNDER ARMOUR Men'S Ua Rush™ Seamless Geosport Short Sleeve
UNDER ARMOUR Men'S Ua Rush™ Seamless Geosport Short Sleeve
UNDER ARMOUR Men'S Ua Rush™ Seamless Geosport Short Sleeve
UNDER ARMOUR Men'S Ua Rush™ Seamless Geosport Short Sleeve
UNDER ARMOUR Men'S Ua Rush™ Seamless Geosport Short Sleeve
UNDER ARMOUR Men'S Ua Rush™ Seamless Geosport Short Sleeve
UNDER ARMOUR Men'S Ua Rush™ Seamless Geosport Short Sleeve
Машка маица
Код на производ:
(1370441-800)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Men'S Ua Rush™ Seamless Geosport Short Sleeve

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.423 ДЕН
Заштеда: 1.467 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Спецификација: UA RUSH™ е инфрацрвена технологија што ја одржува енергијата на вашето тело за да ви помогне да работите понапорно и побрзо да закрепнете Мека плетена ткаенина со инженерска мрежеста вентилација, поставена онаму каде што ви е најпотребно Речиси беспрекорен дизајн за елиминирање на триењето Растегливиот материјал овозможува подобро движење во сите правци Материјалот ја одбива потта и многу брзо се суши Материјал: 52% најлон, 48% полиестер.
Подетално

Спецификација:

 • UA RUSH™ е инфрацрвена технологија што ја одржува енергијата на вашето тело за да ви помогне да работите понапорно и побрзо да закрепнете
 • Мека плетена ткаенина со инженерска мрежеста вентилација, поставена онаму каде што ви е најпотребно
 • Речиси беспрекорен дизајн за елиминирање на триењето
 • Растегливиот материјал овозможува подобро движење во сите правци
 • Материјалот ја одбива потта и многу брзо се суши
 • Материјал: 52% најлон, 48% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош