Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Just Do It
NIKE Just Do It
NIKE Just Do It
NIKE Just Do It
NIKE Just Do It
NIKE Just Do It
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(86K433-F85)
NIKE

NIKE Just Do It

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 3-4г.
 • 5 5
 • 6 6
 • 7 7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Во долните тренерки NIKE JUST DO IT за помали момчиња, вашето малечко ќе биде подготвено за игралиште. Топлата ткаенина од руно ќе обезбеди пријатност и удобност, додека ребрестите еластични делови го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Овие долен дел тренерки со еластичен појас обезбедува совршено вклопување и целосна слобода на движење. Графиките на Nike „Just Do It“ ќе го комплетираат нивниот изглед. Спецификација: Lifestyle тренерки за помали момчиња Џебови за раце Графика Nike Just Do It Состав: 60% памук, 40% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

Во долните тренерки NIKE JUST DO IT за помали момчиња, вашето малечко ќе биде подготвено за игралиште. Топлата ткаенина од руно ќе обезбеди пријатност и удобност, додека ребрестите еластични делови го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Овие долен дел тренерки со еластичен појас обезбедува совршено вклопување и целосна слобода на движење. Графиките на Nike „Just Do It“ ќе го комплетираат нивниот изглед.
Спецификација:

 • Lifestyle тренерки за помали момчиња
 • Џебови за раце
 • Графика Nike Just Do It
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  4 3-4г.
  5
  6
  7
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош