за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION Basket
CHAMPION Basket
CHAMPION Basket
CHAMPION Basket
CHAMPION Basket
CHAMPION Basket
CHAMPION Basket
CHAMPION Basket
Код на производ: 219519-WW001
CHAMPION

CHAMPION Basket

Код на производ: 219519-WW001
Оваа машка кошаркарска маичка Champion BASKET го носи со себе препознатливиот изглед на Champion.Таа е одличен избор за носење при секојдневни активности, но и за игра на кошарка. Меката памучна ткаенина дава чувство на удобност и ја прави лесна и удобна за носење. Логото Champion на предната страна го комплетира спортскиот стил на оваа машка маичка, а урбаниот принт со кошаркарски мотив и дава посебен изглед.Спецификација: Машка кошаркарска маица Стандарден крој Краток ракав Лого Champion Состав: 100% памук.
1.390 ДЕН
973 ДЕН
778 ДЕН
Заштеда: 612 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Оваа машка кошаркарска маичка Champion BASKET го носи со себе препознатливиот изглед на Champion.

Таа е одличен избор за носење при секојдневни активности, но и за игра на кошарка. Меката памучна ткаенина дава чувство на удобност и ја прави лесна и удобна за носење. Логото Champion на предната страна го комплетира спортскиот стил на оваа машка маичка, а урбаниот принт со кошаркарски мотив и дава посебен изглед.

Спецификација:

 • Машка кошаркарска маица
 • Стандарден крој
 • Краток ракав
 • Лого Champion
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 219963-RS502
  1.181 ДЕН
  Заштеда 15%
  1.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  CHAMPION Basket
  Маица
  CHAMPION Basket