Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas OG FOREVER SPOR
adidas OG FOREVER SPOR
adidas OG FOREVER SPOR
adidas OG FOREVER SPOR
adidas OG FOREVER SPOR
adidas OG FOREVER SPOR
adidas OG FOREVER SPOR
adidas OG FOREVER SPOR
adidas OG FOREVER SPOR
adidas OG FOREVER SPOR
Машка маица
Код на производ:
(HC2123)
adidas

adidas OG FOREVER SPOR

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Цена со попуст
1.392 ДЕН
Заштеда: 596 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M M
  • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
M
XL
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош