Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE B NSW TEE JDI SWOOSH
NIKE B NSW TEE JDI SWOOSH
NIKE B NSW TEE JDI SWOOSH
NIKE B NSW TEE JDI SWOOSH
NIKE B NSW TEE JDI SWOOSH
NIKE B NSW TEE JDI SWOOSH
Детска маица
Код на производ:
(AR5249-413)
NIKE

NIKE B NSW TEE JDI SWOOSH

Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
S
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DX9505-480
1.272 ДЕН
Заштеда 20%
1.590 ДЕН
Помош