Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
Код на производ:
(DX1031-010)
NIKE

NIKE Swoosh

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Лесни и мазни, женските шорцеви за трчање Nike Swoosh ви обезбедуваат оптимална покриеност за време на вашите тренинзи на патека. Неговиот иконски дизајн има заоблени странични панели со мрежеста облога за целосна слобода на движење и ладење каде што ви треба. Еластичниот појас цврсто седи на вашите колкови и ги задржува шорцевите на место додека се движите. Мрежестите панели на задниот дел од ременот обезбедуваат совршен проток на воздух во областите каде што ви е најпотребен. Спецификација: Женски шорцеви за трчање Еластичен појас Машинско перење Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Лесни и мазни, женските шорцеви за трчање Nike Swoosh ви обезбедуваат оптимална покриеност за време на вашите тренинзи на патека. Неговиот иконски дизајн има заоблени странични панели со мрежеста облога за целосна слобода на движење и ладење каде што ви треба. Еластичниот појас цврсто седи на вашите колкови и ги задржува шорцевите на место додека се движите. Мрежестите панели на задниот дел од ременот обезбедуваат совршен проток на воздух во областите каде што ви е најпотребен.
Спецификација:

 • Женски шорцеви за трчање
 • Еластичен појас
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви AT8084-010
  945 ДЕН
  Заштеда 50%
  1.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош