Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
Машки дуксер
Код на производ:
(HZ0174)
adidas

adidas Tiro 23 Club

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Обезбедете си дополнителен слој облека во студените денови со машкиот фудбалски дуксер adidas Tiro 23. За да останете топло, цврсто затегнете го патентот ¼ и повлечете ги ракавите преку рацете користејќи ги дупките за палецот на манжетните. Технологијата AEROREADY ви помага да останете суви, додека меката ткаенина гарантира дека сте удобно додека не се вратите во соблекувалните. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација: Slim fit ¼ затворање со патент AEROREADY технологија Дупки за палецот на манжетните Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Обезбедете си дополнителен слој облека во студените денови со машкиот фудбалски дуксер adidas Tiro 23. За да останете топло, цврсто затегнете го патентот ¼ и повлечете ги ракавите преку рацете користејќи ги дупките за палецот на манжетните. Технологијата AEROREADY ви помага да останете суви, додека меката ткаенина гарантира дека сте удобно додека не се вратите во соблекувалните. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Slim fit
 • ¼ затворање со патент
 • AEROREADY технологија
 • Дупки за палецот на манжетните
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош