Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SERGIO TACCHINI CODY T-SHIRT
SERGIO TACCHINI CODY T-SHIRT
SERGIO TACCHINI CODY T-SHIRT
SERGIO TACCHINI CODY T-SHIRT
SERGIO TACCHINI CODY T-SHIRT
SERGIO TACCHINI CODY T-SHIRT
SERGIO TACCHINI CODY T-SHIRT
SERGIO TACCHINI CODY T-SHIRT
Машка маица
Код на производ:
(STA231M818-10)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI CODY T-SHIRT

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
  • 3XL 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд SERGIO TACCHINI
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S
M
L
XL
2XL 2XL
3XL
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош