Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Trail Magic Hour
NIKE Dri-FIT Trail Magic Hour
NIKE Dri-FIT Trail Magic Hour
NIKE Dri-FIT Trail Magic Hour
NIKE Dri-FIT Trail Magic Hour
NIKE Dri-FIT Trail Magic Hour
NIKE Dri-FIT Trail Magic Hour
NIKE Dri-FIT Trail Magic Hour
Машки дуксер за трчање
Код на производ:
(DV9324-405)
NIKE

NIKE Dri-FIT Trail Magic Hour

Претходна цена
5.190 ДЕН
Моментална цена
5.190 ДЕН
Моментална цена
5.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Започнете и завршете ја вашата авантура на отворено со машкиот дуксер Nike Dri-FIT Trail Magic Hour. Направен е за оние моменти пред или после трчање, а се карактеризира со удобност и лесно чувство. Ракавите може да се продолжат за дополнително покривање и задржување на топлината на телото. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Лесниот француски фротир остава неверојатно пријатно чувство во контакт со кожата, а во исто време ви обезбедува топлина. Џебот на предната страна е идеално место за вашите неопходни работи или ладни раце. Спецификација: Машки дуксер со капа за активности на патека Ребрест дел на долниот отвор Nike Dri-FIT технологија во ткаенината Машинско перење Материјал: 61% памук / 39% полиестер.
Подетално

Започнете и завршете ја вашата авантура на отворено со машкиот дуксер Nike Dri-FIT Trail Magic Hour. Направен е за оние моменти пред или после трчање, а се карактеризира со удобност и лесно чувство. Ракавите може да се продолжат за дополнително покривање и задржување на топлината на телото. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Лесниот француски фротир остава неверојатно пријатно чувство во контакт со кожата, а во исто време ви обезбедува топлина. Џебот на предната страна е идеално место за вашите неопходни работи или ладни раце.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капа за активности на патека
 • Ребрест дел на долниот отвор
 • Nike Dri-FIT технологија во ткаенината
 • Машинско перење
 • Материјал: 61% памук / 39% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош