Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE B NSW CLUB + HBR CREW 2
NIKE B NSW CLUB + HBR CREW 2
NIKE B NSW CLUB + HBR CREW 2
NIKE B NSW CLUB + HBR CREW 2
NIKE B NSW CLUB + HBR CREW 2
NIKE B NSW CLUB + HBR CREW 2
NIKE B NSW CLUB + HBR CREW 2
NIKE B NSW CLUB + HBR CREW 2
Детски дуксер
Код на производ:
(CV9297-014)
NIKE

NIKE B NSW CLUB + HBR CREW 2

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.434 ДЕН
Заштеда: 956 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
S
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош