Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Journey Fleece
UNDER ARMOUR Journey Fleece
UNDER ARMOUR Journey Fleece
UNDER ARMOUR Journey Fleece
UNDER ARMOUR Journey Fleece
UNDER ARMOUR Journey Fleece
UNDER ARMOUR Journey Fleece
UNDER ARMOUR Journey Fleece
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(1373977-514)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Journey Fleece

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
3.654 ДЕН
Заштеда: 2.436 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • SM SM
 • MD MD
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долниот дел женски тренерки Under Armour Journey Fleece се направени од удобна мазна ткаенина, која ја обезбедува сета удобност при носење. Панелите од кадифена мешавина од памук обезбедуваат дополнителна топлина. Прилагодливиот ремен со банџи јамка нуди не само идеално вклопување, туку е и интересен детал. Удобни и пријатни, со едноставен дизајн со интересни детали, овие тренерки лесно се комбинираат со остатокот од вашата гардероба и е идеален за сите активности. Спецификација: Прилагодлив појас со банџи јамка Еластични делови на нозете Предни џебови со патент Состав: 94% полиестер, 6% еластин; панели: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Долниот дел женски тренерки Under Armour Journey Fleece се направени од удобна мазна ткаенина, која ја обезбедува сета удобност при носење. Панелите од кадифена мешавина од памук обезбедуваат дополнителна топлина. Прилагодливиот ремен со банџи јамка нуди не само идеално вклопување, туку е и интересен детал. Удобни и пријатни, со едноставен дизајн со интересни детали, овие тренерки лесно се комбинираат со остатокот од вашата гардероба и е идеален за сите активности.
Спецификација:

 • Прилагодлив појас со банџи јамка
 • Еластични делови на нозете
 • Предни џебови со патент
 • Состав: 94% полиестер, 6% еластин; панели: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  SM
  MD
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош