Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas REG TSHIRT
adidas REG TSHIRT
adidas REG TSHIRT
adidas REG TSHIRT
adidas REG TSHIRT
adidas REG TSHIRT
adidas REG TSHIRT
adidas REG TSHIRT
adidas REG TSHIRT
adidas REG TSHIRT
Женска маица
Код на производ:
(HC4467)
adidas

adidas REG TSHIRT

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Цена со попуст
1.433 ДЕН
Заштеда: 955 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 34 34
  • 36 36
  • 38 38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
34
36
38
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош