Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
Женски дуксер
Код на производ:
(DX0074-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Get Fit

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Носете Nike Pro Dri-FIT Get Fit женски дуксер пред, за време и после тренингот. Ултра меката ткаенина од памучна мешавина ја отстранува потта од вашата кожа и ве одржува топли и суви. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Предните џебови ви овозможуваат лесно да ги чувате телефонот, паричникот или клучевите. Спецификација: Женски дуксер за тренинг Nike Dri-FIT технологија Машинско перење Материјал: 62% памук / 38% полиестер.
Подетално

Носете Nike Pro Dri-FIT Get Fit женски дуксер пред, за време и после тренингот. Ултра меката ткаенина од памучна мешавина ја отстранува потта од вашата кожа и ве одржува топли и суви. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Предните џебови ви овозможуваат лесно да ги чувате телефонот, паричникот или клучевите.
Спецификација:

 • Женски дуксер за тренинг
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Материјал: 62% памук / 38% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DM7027-653
  2.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DX0002-744
  3.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DX0002-291
  3.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.890 ДЕН
  Помош