Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
Женска маица
Код на производ:
(DX0078-010)
NIKE

NIKE Pro Dri-FIT

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Цена со попуст
2.552 ДЕН
Заштеда: 638 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската скратена маичка Nike Pro Dri-FIT ви овозможува чувство на сувост и целосна слобода на движење за време на најпребирливите тренинзи или натпревари. Ткаенината што ја отстранува потта го прегрнува вашето тело и се движи со вас без разлика дали кревате тегови, трчате или се истегнувате. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Спецификација: Женска маичка со кратки ракави за тренинг Nike Dri-FIT технологија Машинско перење Материјал: 83% полиестер / 17% спандекс.
Подетално

Женската скратена маичка Nike Pro Dri-FIT ви овозможува чувство на сувост и целосна слобода на движење за време на најпребирливите тренинзи или натпревари. Ткаенината што ја отстранува потта го прегрнува вашето тело и се движи со вас без разлика дали кревате тегови, трчате или се истегнувате. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни.
Спецификација:

 • Женска маичка со кратки ракави за тренинг
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Материјал: 83% полиестер / 17% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош