Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR LIVE SPORTSTYLE GRAPHIC SS
UNDER ARMOUR LIVE SPORTSTYLE GRAPHIC SS
UNDER ARMOUR LIVE SPORTSTYLE GRAPHIC SS
UNDER ARMOUR LIVE SPORTSTYLE GRAPHIC SS
Детска маица
Код на производ:
(1361182-016)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR LIVE SPORTSTYLE GRAPHIC SS

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
894 ДЕН
Заштеда: 596 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • YSM YSM
  • YMD 11-12г.
  • YLG 13-14г.
  • YXL 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS
YSM
YMD 11-12г.
YLG 13-14г.
YXL 14-15г.
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош