Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Jordan Paris Saint-Germain
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(95C140-023)
NIKE

NIKE Jordan Paris Saint-Germain

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M 10-11г.
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Поддржете го вашиот омилен тим во детските тренерки JORDAN PARIS SAINT-GERMAIN, за постари момчиња. Вашето малечко е подготвено да се удри на теренот со стил во оваа тренерка. Овие долен дел тренерки имаат велкро појас, странични џебови и заден џеб за мали предмети. Тој ќе се чувствува како суперѕвезда што гордо го носи логото на неговиот омилен тим на ногата. Спецификација: Долни тренерки за тинејџери Флис ткаенина Лого на Jumpman Материјал: 60% памук, 40% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

Поддржете го вашиот омилен тим во детските тренерки JORDAN PARIS SAINT-GERMAIN, за постари момчиња. Вашето малечко е подготвено да се удри на теренот со стил во оваа тренерка. Овие долен дел тренерки имаат велкро појас, странични џебови и заден џеб за мали предмети. Тој ќе се чувствува како суперѕвезда што гордо го носи логото на неговиот омилен тим на ногата. Спецификација:

 • Долни тренерки за тинејџери
 • Флис ткаенина
 • Лого на Jumpman
 • Материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M 10-11г.
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош