Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE JDG JUMPMAN SUSTAINABLE PO
NIKE JDG JUMPMAN SUSTAINABLE PO
NIKE JDG JUMPMAN SUSTAINABLE PO
NIKE JDG JUMPMAN SUSTAINABLE PO
Детски дуксер
Код на производ:
(45B914-P3R)
NIKE

NIKE JDG JUMPMAN SUSTAINABLE PO

Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M 10-11г.
  • L 12-13г.
  • XL 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
S
M 10-11г.
L 12-13г.
XL 14-15г.
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 45B170-X24
1.974 ДЕН
Заштеда 40%
3.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 45B714-AA7
1.700 ДЕН
Заштеда 45%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 45B714-023
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Помош