Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE V-TEKSTIL
NIKE V-TEKSTIL
NIKE V-TEKSTIL
NIKE V-TEKSTIL
NIKE V-TEKSTIL
NIKE V-TEKSTIL
NIKE V-TEKSTIL
NIKE V-TEKSTIL
Машки дуксер за трчање
Код на производ:
(AQ9923-010)
NIKE

NIKE V-TEKSTIL

Претходна цена
2.890 ДЕН
Моментална цена
2.890 ДЕН
Цена со попуст
1.445 ДЕН
Заштеда: 1.445 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XL
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ6493-010
2.009 ДЕН
Заштеда 35%
3.090 ДЕН
Помош