Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женска маица
Код на производ:
(CI1383-368)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
845 ДЕН
Заштеда: 845 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Класичната маичка Nike JUST DO IT е маичка за жени во движење. Нејзината мека, лесна ткаенина е направена за траен комфор.Спецификација: Материјал: 100% памук.
Подетално

Класичната маичка Nike JUST DO IT е маичка за жени во движење. Нејзината мека, лесна ткаенина е направена за траен комфор.
Спецификација:

 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош