Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas SST SET
adidas SST SET
adidas SST SET
adidas SST SET
adidas SST SET
adidas SST SET
adidas SST SET
adidas SST SET
adidas SST SET
adidas SST SET
Детски тренерки
Код на производ:
(HB9534)
adidas

adidas SST SET

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
3.002 ДЕН
Заштеда: 1.286 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 104 3-4г.
  • 116 116
  • 122 122
  • 128 128
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
104 3-4г.
116
122
128
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
2.592 ДЕН
Заштеда 35%
3.988 ДЕН
Помош