Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Run It Brand Love
adidas Run It Brand Love
adidas Run It Brand Love
adidas Run It Brand Love
adidas Run It Brand Love
adidas Run It Brand Love
adidas Run It Brand Love
adidas Run It Brand Love
Женска маица за трчање
Код на производ:
(HM4285)
adidas

adidas Run It Brand Love

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Денес, утре, секогаш во опрема која ве поттикнува да ги поместите сопствените граници. adidas Run It Brand Love женска трчачка маичка наменета за сите кои имаат активна спортска дневна рутина. Повеќекратното лого се применува во моделот на атлетска прашина во сончев ден и го истакнува вашиот омилен бренд секогаш кога ќе тргнете на патеката. Без оглед на времето, Aeroready ја апсорбира влагата за да ве одржува суви. Моделот е направен од рециклиран материјал, што е само едно од решенијата за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Женска маица за трчање Aeroready технологија Краток ракав Заоблено деколте Рефлектирачки детали Состав: 83% рециклиран најлон, 17% еластин.
Подетално

Денес, утре, секогаш во опрема која ве поттикнува да ги поместите сопствените граници. adidas Run It Brand Love женска трчачка маичка наменета за сите кои имаат активна спортска дневна рутина. Повеќекратното лого се применува во моделот на атлетска прашина во сончев ден и го истакнува вашиот омилен бренд секогаш кога ќе тргнете на патеката. Без оглед на времето, Aeroready ја апсорбира влагата за да ве одржува суви. Моделот е направен од рециклиран материјал, што е само едно од решенијата за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женска маица за трчање
 • Aeroready технологија
 • Краток ракав
 • Заоблено деколте
 • Рефлектирачки детали
 • Состав: 83% рециклиран најлон, 17% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица HL1454
  1.162 ДЕН
  Заштеда 35%
  1.788 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица HK8989
  2.007 ДЕН
  Заштеда 35%
  3.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица HB9381
  1.392 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.988 ДЕН
  Помош