Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Train Icons 3 Bar Logo
adidas Train Icons 3 Bar Logo
adidas Train Icons 3 Bar Logo
adidas Train Icons 3 Bar Logo
adidas Train Icons 3 Bar Logo
adidas Train Icons 3 Bar Logo
adidas Train Icons 3 Bar Logo
adidas Train Icons 3 Bar Logo
Женска маица
Код на производ:
(HS2347)
adidas

adidas Train Icons 3 Bar Logo

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Цена со попуст
1.910 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подгответе се за брзо патување или интензивно вежбање со женскиот врв за тренирање со логото на adidas Train Icons 3 Bar. Со оваа кошула ќе бидете подготвени на се. Останете суви без разлика колку напорно тренирате, благодарение на технологијата adidas AEROREADY. Процепот на грбот го олеснува слободното движење. Мека на допир, мрежестата ткаенина има доволно истегнување и дишење, така што можете да ги скршите вашите лични најдобри резултати како да не е голема работа. Спецификација: Regular fit Тркалезна јака Кратки ракави AEROREADY технологија Ткаенина што дише Состав: 63% рециклиран полиестер, 34% вискоза, 3% еластична мрежа.
Подетално

Подгответе се за брзо патување или интензивно вежбање со женскиот врв за тренирање со логото на adidas Train Icons 3 Bar. Со оваа кошула ќе бидете подготвени на се. Останете суви без разлика колку напорно тренирате, благодарение на технологијата adidas AEROREADY. Процепот на грбот го олеснува слободното движење. Мека на допир, мрежестата ткаенина има доволно истегнување и дишење, така што можете да ги скршите вашите лични најдобри резултати како да не е голема работа.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Тркалезна јака
 • Кратки ракави
 • AEROREADY технологија
 • Ткаенина што дише
 • Состав: 63% рециклиран полиестер, 34% вискоза, 3% еластична мрежа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош