Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Dino
CHAMPION Dino
CHAMPION Dino
CHAMPION Dino
Детска маица
Код на производ:
(CHA231B803-02)
CHAMPION

CHAMPION Dino

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS 3-4г.
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Оваа маичка Champion BOYS DINO го носи со себе препознатливиот изглед на Champion. Таа е одличен избор за носење за време на дневни активности или спортски активности за време на викендот. Сведениот крој и меката ткаенина обезбедуваат чувство на удобност и ја прават лесна и пријатна за носење. Урбаниот принт на диносаурус на предната страна на маичката го комплетира спортскиот стил на оваа маица за момчиња. Спецификација: Маица за момчиња - lifestyle Стандарден крој Краток ракав.
Подетално

Оваа маичка Champion BOYS DINO го носи со себе препознатливиот изглед на Champion. Таа е одличен избор за носење за време на дневни активности или спортски активности за време на викендот. Сведениот крој и меката ткаенина обезбедуваат чувство на удобност и ја прават лесна и пријатна за носење. Урбаниот принт на диносаурус на предната страна на маичката го комплетира спортскиот стил на оваа маица за момчиња.
Спецификација:

 • Маица за момчиња - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Краток ракав

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2XS 3-4г.
  XS
  S
  M
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  Оставите оценка

  • Blerim
   Blerim

   25.03.2023. 20:35

  Слични производи

  Помош