Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
Машка маица
Код на производ:
(DV1445-100)
NIKE

NIKE Jordan Air

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Покажете ја вашата гордост Jordan во маицата lifestyle на Nike Jordan Air за мажи. Екстра големиот отпечаток што го покрива целиот распон на вашите крилја, од ракав до ракав, ја разбива едноставноста на оваа маичка. Отпечатено на еластичен памук, ова е вашата нова смела и удобна секојдневна опција. Спецификација: Кратки ракави Еластичeн дел на кружната јака Jordan печатење Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Покажете ја вашата гордост Jordan во маицата lifestyle на Nike Jordan Air за мажи. Екстра големиот отпечаток што го покрива целиот распон на вашите крилја, од ракав до ракав, ја разбива едноставноста на оваа маичка. Отпечатено на еластичен памук, ова е вашата нова смела и удобна секојдневна опција.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Еластичeн дел на кружната јака
 • Jordan печатење
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DV5819-100
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Помош