Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
Женски дуксер
Код на производ:
(IC0576)
adidas

adidas Graphic

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална цена
3.488 ДЕН
Моментална цена
3.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Graphic е женски lifestyle дуксер која носи целодневна удобност. Направен е од совршено избрана мешавина на материјали и во контакт со вашата кожа дава удобност и пријатност. Идеален е и за слоевито облекување, на пример при напуштање и враќање од теретана. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Контрастното лого на adidas и неговата боја нудат можност за безброј комбинации на облека. Вашите омилени фармерки, хеланки или тренерки, изборот е ваш. Без оглед на изборот што ќе го направите, оваа дуксерка ќе го надополни вашиот спортско-елегантен стил. Спецификација: Женски дуксер – lifestyle Најмалку 70% мешавина од рециклирани и обновливи материјали Логото на adidas Шарен дизајн.
Подетално

adidas Graphic е женски lifestyle дуксер која носи целодневна удобност. Направен е од совршено избрана мешавина на материјали и во контакт со вашата кожа дава удобност и пријатност. Идеален е и за слоевито облекување, на пример при напуштање и враќање од теретана. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Контрастното лого на adidas и неговата боја нудат можност за безброј комбинации на облека. Вашите омилени фармерки, хеланки или тренерки, изборот е ваш. Без оглед на изборот што ќе го направите, оваа дуксерка ќе го надополни вашиот спортско-елегантен стил.
Спецификација:

 • Женски дуксер – lifestyle
 • Најмалку 70% мешавина од рециклирани и обновливи материјали
 • Логото на adidas
 • Шарен дизајн

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HJ7861
  2.652 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.788 ДЕН
  Помош