Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
Женски дуксер
Код на производ:
(HJ7861)
adidas

adidas Adicolor

Претходна цена
3.788 ДЕН
Моментална цена
3.788 ДЕН
Цена со попуст
2.652 ДЕН
Заштеда: 1.136 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Adicolor е женски lifestyle дуксер со капуљача, дизајниран за удобност, комфор и топлина. Trefoil логото се појави на Олимписките игри во Минхен во 1972 година и оттогаш остава свој белег. Adicolor е иконскиот adidas стил во низа нијанси. Изработен е од удобно и меко руно кое дава совршена удобност при контакт со вашата кожа. Ребрестите манжетни ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Trefoil логото на предната страна јасно ја покажува вашата љубов кон овој светски, спортски бренд. Пространиот кенгур џеб е тука за да складирате некои ситници, но и да ги загреете рацете во него доколку тоа ви е потребно. Со купување на adidas производи од памук, вие помагате во иницијативата за одржливото производство на органски памук во светот. Многу корисно парче облека за постудените денови, кое лесно ќе го вклопите во вашиот спортски елегантен стил. Спецификација: Женски дуксер со капуљача Состав: 100% памук Trefoil лого Прилагодлива капуљача Ракави со манжетни Кенгур џеб Стандарден крој.
Подетално

adidas Adicolor е женски lifestyle дуксер со капуљача, дизајниран за удобност, комфор и топлина. Trefoil логото се појави на Олимписките игри во Минхен во 1972 година и оттогаш остава свој белег. Adicolor е иконскиот adidas стил во низа нијанси. Изработен е од удобно и меко руно кое дава совршена удобност при контакт со вашата кожа. Ребрестите манжетни ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Trefoil логото на предната страна јасно ја покажува вашата љубов кон овој светски, спортски бренд. Пространиот кенгур џеб е тука за да складирате некои ситници, но и да ги загреете рацете во него доколку тоа ви е потребно. Со купување на adidas производи од памук, вие помагате во иницијативата за одржливото производство на органски памук во светот. Многу корисно парче облека за постудените денови, кое лесно ќе го вклопите во вашиот спортски елегантен стил.
Спецификација:

 • Женски дуксер со капуљача
 • Состав: 100% памук
 • Trefoil лого
 • Прилагодлива капуљача
 • Ракави со манжетни
 • Кенгур џеб
 • Стандарден крој

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  34
  36
  38
  40
  42
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош