Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детска маица
Код на производ:
(DZ3582-532)
NIKE

NIKE Sportswear

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M 10-11г.
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е кратка lifestyle маица за тинејџерки. Нема сомнение дека на фановите на маичката ќе им се допадне. Лесно може да се комбинира со панталони или долги здолништа со висок струк за вашиот урбан стил. Не е премногу тесен, не премногу лежерен, изработен од мек и лесен памук, совршен е за секојдневно носење. Ребрестиот раб околу вратот се растегнува за полесно облекување и соблекување. Спецификација: Lifestyle маичка за тинејџерки Краток пресек Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Nike Sportswear е кратка lifestyle маица за тинејџерки. Нема сомнение дека на фановите на маичката ќе им се допадне. Лесно може да се комбинира со панталони или долги здолништа со висок струк за вашиот урбан стил. Не е премногу тесен, не премногу лежерен, изработен од мек и лесен памук, совршен е за секојдневно носење. Ребрестиот раб околу вратот се растегнува за полесно облекување и соблекување.
Спецификација:

 • Lifestyle маичка за тинејџерки
 • Краток пресек
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M 10-11г.
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош