Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
Код на производ:
(DZ4363-010)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain е маица за поголеми момчиња кои се љубители на фудбалот. Направена е за посветените фанови на Paris Saint-Germain и брендот Nike. Мекиот и воздушен памук од кој е направен ќе им обезбеди на вашите деца удобност и поддршка во секојдневните активности. Погодно е затоа што може да се пере во машина за перење, а кратките ракави го прават практично затоа што можете да ги облечете вашите малечки слоевито. Истакната карактеристика ја покажува нивната љубов кон нивниот омилен тим. Спецификација: Маичка за постари момчиња Стандарден крој Кратки ракави Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain е маица за поголеми момчиња кои се љубители на фудбалот. Направена е за посветените фанови на Paris Saint-Germain и брендот Nike. Мекиот и воздушен памук од кој е направен ќе им обезбеди на вашите деца удобност и поддршка во секојдневните активности. Погодно е затоа што може да се пере во машина за перење, а кратките ракави го прават практично затоа што можете да ги облечете вашите малечки слоевито. Истакната карактеристика ја покажува нивната љубов кон нивниот омилен тим.
Спецификација:

 • Маичка за постари момчиња
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош